top of page

   Об’єднання суспільства навколо цінностей, які поділяють всі, незалежно від статі, релігії, політичних уподобань чи сфери діяльності.
 

   Електронізація - це те, що дає спілкування, безпеку, волю, ефективність та як результат щасливе майбутнє наше та наших дітей. Все це - об’єднує нас!

   Але неможливо електронізувати державу, якщо кожен не електронізує своє життя та свою діяльність чи бізнес. Тому починати треба з себе, і ми це робимо!

   Ціль - створити і розвивати фінансово і політично незалежну систему електронного суспільства, що об'єднує державу, громадян і бізнес. Цим досягнення максимальної прозорості процесів суспільства, мінімізації ризиків та інших витрат, включаючи корупцію.

   Без прізвищ, політики та популізму - тільки реальна справа та синергія!

   Як?
   Об’єднавши існуючий простір систем, комьюніті та соцмереж у екосистему для електронного перетворення суспільства із продуманою природньою системою монетизації та мотивації.

   В країні величезна кількість талановитих та успішних людей і проектів, на які шалений попит але величезна роз'єднаність на всіх рівнях. Тому забезпечивши всеосяжну синхронізацію інформації (як у свій час для нас став смартфон та соцмережи чи месенджери) - синергія буде неперевершена.

   Амбітне та складне завдання, але досяжне і варте того!

   Що треба від Вас?
   Тільки бажання! Хто хоче шукає можливість, інші - виправдання.
   Нікого нікуди не тягнемо, робити та платити не змушуємо. Усе базується на організації зручного середовища з усією інформацією у одному місці, для викладення ваших думок та агрегації їх у проекти рішень для більш профільованого обговорення та голосування.

   Можете дати Згоду та своїм спілкуванням у Чатах та Форумі з однодумцями вже робити важливий внесок.
   Зрозумівши, що це те, про що ви мріяли заходіть у розділ Надбання по додаткову інформацію для розвинення відносин і можливо перетворити цей напрямок в улюблену для себе та високооплачувану роботу. Або отримати важливий ресурс для розвитку свого бізнесу чи величезний ринок потрібних для себе послуг та товарів.

   Більш докладніший онлайн варіант для обговорення

bottom of page