Об’єднання суспільства навколо цінностей, які поділяють всі, незалежно від статі, релігії, політичних уподобань чи сфери діяльності.
 

   Електронізація - це те, що дає спілкування, безпеку, волю, ефективність та як результат щасливе майбутнє наше та наших дітей. Все це - об’єднує нас!

   Але неможливо електронізувати державу, якщо кожен не електронізує своє життя та свою діяльність чи бізнес. Тому починати треба з себе, і ми це робимо!

   Ціль - створити і розвивати фінансово і політично незалежну систему електронного суспільства, що об'єднує державу, громадян і бізнес. Цим досягнення максимальної прозорості процесів суспільства, мінімізації ризиків та інших витрат, включаючи корупцію.

   Без прізвищ, політики та популізму - тільки реальна справа та синергія!

   Як?
   Об’єднавши існуючий простір систем, комьюніті та соцмереж у екосистему для електронного перетворення суспільства із продуманою природньою системою монетизації та мотивації.

   В країні величезна кількість талановитих та успішних людей і проектів, на які шалений попит але величезна роз'єднаність на всіх рівнях. Тому забезпечивши всеосяжну синхронізацію інформації (як у свій час для нас став смартфон та соцмережи чи месенджери) - синергія буде неперевершена.

   Амбітне та складне завдання, але досяжне і варте того!

   Що треба від Вас?
   Тільки бажання! Хто хоче шукає можливість, інші - виправдання.
   Нікого нікуди не тягнемо, робити та платити не змушуємо. Усе базується на організації зручного середовища з усією інформацією у одному місці, для викладення ваших думок та агрегації їх у проекти рішень для більш профільованого обговорення та голосування.

   Можете дати Згоду та своїм спілкуванням у Чатах та Форумі з однодумцями вже робити важливий внесок.
   Зрозумівши, що це те, про що ви мріяли заходіть у розділ Надбання по додаткову інформацію для розвинення відносин і можливо перетворити цей напрямок в улюблену для себе та високооплачувану роботу. Або отримати важливий ресурс для розвитку свого бізнесу чи величезний ринок потрібних для себе послуг та товарів.

   Більш докладніший онлайн варіант для обговорення